LUBIMY NASZĄ PRACĘ

Producenci i technologie, które preferuję

Mateusz P.

Doradca Klientów

Wolę przynależność do "Klanu Wojowników", niezawodną klawiaturę, mysz i wydajną kartę grafiki niż pocenie się na siłowni.

Umiejętności i praca zespołowa

PRODUKTY HARD I SOFTWARE DLA BIZNESU
0%
PRODUKTY KONSUMENCKIE
0%
TECHNICZNE WSPARCIE KLIENTA
0%
ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ
0%
Powiedz nam w jaki sposób możemy

Ci pomóc?

Opisz krótko co Cię interesuje, jeśli chcesz to podaj telefon .

Skontaktujemy się szybko.

Chętnie pomogę

Skorzystaj z mojej wiedzy i Umiejętności

Od kilku lat praca moje polega na silnym wspieraniu naszych klientów w realizacji różnych celów jakie sobie stawiają. Wyszukuje i dostosowuję rozwiązania, by pracowały tak jak Państwo sobie życzycie. Nigdy nie mówię, że się nie uda, mówię że dołożę starań i realizuje to.

W oparciu o wiele przerobionych przypadków, szkolenia u producentów jestem w stanie służyć ekspercką wiedzą w zakresie doboru rozwiązań oraz ograniczania kosztów nwestycji w IT w zakresie rozwiązań do przechowywania i archiwizacji danych.

Bazując na rozwiązaniach najlepszych producentów takich Intel, N-Vidia, AMD Radeon, Fractal, Cooler Master, jak NetApp, Veritas, Acronis, HPE, Fujitsu, VMware pomogę stworzyć takiego “małego potwork”, którym dograsz do końca każda grę 🙂

Wiele projektów IT, którymi się zajmujemy to istna droga przez mękę. To długotrwały proces poszukiwania towaru,  doboru właściwych rozwiązań, pilnowania terminów realizacji, licznych rozmów z dostawcami i producentami. Realizowałem wszytkie te procesy wielokrotnie pracując dla najpoważniejszych firm w naszym Śląskim regionie jak i w całej Polsce. Zawsze udawało się doprowadzić projekt do zakończenia pełnym sukcesem.

Najchętniej wykorzystuję rozwiązania  Następujących Producentów

Komputery PC i serwery

Serwery, komputery PC, stacje robocze, notebooki, urządzenie sieci, sieci wifi

Serwery i macierze dyskowe pozwalające na dużą skalowalność i bardzo efektywne kosztowo

Urządzenia sieci wifi switche, access pointy, kontrolery